O našem týmu

V roce 2006 jsme se na základě inspirace obdobnými službami v USA, Velké Británii a Německu rozhodli sestavit tým odborníků a poskytovat služby zpracování podkladů pro diplomové práce.

 

Naše služby zahrnují komplexní servis včetně jazykových korektur textů, formálních úprav a přípravy ukázkových textů podle požadavků a přání zákazníka.

Jak pracujeme?

Odborníky na specializace, které v rámci našeho týmu vypracováváme, vybíráme na základě dlouhodobých zkušeností a kvalifikace v oboru. Díky tomu zaručujeme, že autor zpracovávající váš text je kompetentní a nestane se tak, že by neměl dostatečné odborné znalosti pro potřeby vypracování podkladů k vaší diplomové práci..

Vznik týmu

Jádro našeho týmu vznikalo na podzim roku 2006, kdy se několik vysokoškoláků rozhodlo spustit služby nepisto.cz. V počátcích šlo pouze o vzájemnou výpomoc v případech, kdy jsme neměli přes vysoké pracovnímu vytížení a další důležité důvody čas, nebo pomyšlení na školní práce.

 

Jak šel čas, uvědomili jsme si, že touto prací nepomáháme jen sobě navzájem ale i dalším známým a novým studentům, kteří se k nám přidali. Na základě vzájemné výpomoci vznikla spolehlivá skupina ověřených odborných autorů, kteří spolupracují dodnes.

 
Klientská sekce
E-mail:
Heslo:

Zapomenuté heslo
Kontaktujte nás.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
ICQ 610 239 119
Skype nepisto.cz
Nejčastěji poptávané obory
Jak napsat diplomovou práci