Podklady pro diplomky na zakázku

Vypracováváme podklady pro diplomové práce zcela na zakázku. Náš tým autorů je sestavován na základě ověření předchozích zkušeností a odborné úrovně napsaných prací.

 

I přes vysoký odborný standard autorů necháváme každou práci přečíst dalším naším členem, abychom eliminovali chyby a překlepy. Veškeré práce také kontrolujeme proti kopiím, tak aby bylo zcela vyloučeno jakékoliv kopírování textů. Díky naším zkušenostem a kvalitě využilo naše služby již stovky zákazníků.

Text připravený na míru

Po zadání požadavků a vytvoření objednávky vám bude přidělen odborný autor, který s vámi bude konzultovat přípravu podkladů diplomové práce, tak aby byly na míru a dle vašich představ. Na on-line chatu v klientské sekci můžete autorovi zasílat přílohy, výzkumy a další potřebné dokumenty, navíc je veškerá komunikace zcela anonymní.

 

Podklady pro diplomové práce vypracováváme v rámci požadovaného termínu. V případě, že nemůžeme dodat podklady v určeném termínu, objednávku neschválíme a zákazníkovi neslibujeme nesplnitelné. Díky tomuto pravidlu zajišťujeme vždy dodání textů k požadovanému datu. Zákazníkům vycházíme vždy vstříc a nemlžíme.

 

Naše dodané podklady jsou vždy otestovány v různých systémech pro odhalování kopií.. Jedná se o systémy Viper a Odevzdej.cz  Originalita textů je naše deviza.
 

Klientská sekce
E-mail:
Heslo:

Zapomenuté heslo
Kontaktujte nás.
Tel +420 774 146 284
E-mail zakaznik@nepisto.cz
ICQ 610 239 119
Skype nepisto.cz
Nejčastěji poptávané obory
Jak napsat diplomovou práci